Marketingové služby

Na jaké marketingové služby máte spadeno?

Řekněte nám, kde vás tlačí pata a pojďme to společně vyřešit. V Bali4market nabízíme kompletní marketingové služby. Zařídíme funkční web a navrhneme marketingovou strategii. Zajistíme neokoukanou grafiku, spustíme efektivní PPC kampaně a vytvoříme optimalizovaný obsah. Nebo vás to prostě naučíme.

Digital Consultancy

Podrobně se podíváme na vaše služby nebo produkty a nabídneme vám marketingovou konzultaci zdarma.

Brand Marketing

Poradíme si s moderní a responzivní webovou prezentací. Zajistíme vám funkční e-shop nebo brandový web na míru.

Performance Monitoring

Vytvoříme pro vás neotřelou grafiku všeho druhu. Od plakátů, bannerů a katalogů až po reklamní vizuály nebo animace.

Traffic Analytic

Nachystáme PPC reklamy na Google, Seznamu i sociálních sítích. Aby vaše podnikání směle rostlo a přibývaly objednávky.

Conversion Optimization

Kompletně si vezme na starost vaší image na sociálních sítích. Zařídíme poutavý obsah a přivedeme k vám nové tváře.

Social Tracking

Uživatelské prostředí nebereme na lehkou váhu. Váš web zoptimalizujeme a otestujeme na reálných uživatelích. Abyste už další klienty nenutili zbytečně přemýšlet.

Performance Monitoring Tool
Roztočíme čísla z vašeho webu, PPC kampaní i sociálních sítí

Získejte užitečná marketingová data

Komplexní analýza dat tvoří základ každého podnikání. Nezáleží na tom, jestli propagujete cukrárnu, prezentujete kuchyňské studio nebo prodáváte zájezdy. Na začátku efektivní marketingové kampaně stojí správně zpracovaná data. Proto využíváme Collabim, Marketing Miner, Google Search Console, Google Analytics, Planoly, Facebook Analytics a řadu dalších SEO i marketingových nástrojů.

Chcete vychytat slabé stránky vašeho webu? Zajímá vás, na jaká klíčová slova cílí konkurence své kampaně? Potřebujete zjistit, jak si stojíte ve vyhledávačích a která klíčová slova je potřeba posílit? Dejte nám vědět. Zajistíme vám užitečná marketingová data a zvedneme výkon vašeho webu, PPC kampaní i sociálních sítí o desítky procent.

Sociální sítě nabízí mnohem více, než tvorbu obsahu a kampaní

Využijte sociální sítě na maximum

Facebook, Instagram, Messenger, YouTube, LinkedIn, Tik Tok a další. Sociální sítě překročily mýtus krátkodobého trendu a tvoří jeden z pilířů online marketingu. Nakopnou podnikání, rozšíří brand a upoutají pozornost jako málo který kanál. Jak se v nekončící řadě sociálních médií neztratit a využít je efektivně i pro vaše podnikání? Dejte s námi řeč.

Poradíme vám, které sítě využít, a kde neplýtvat energií ani penězi. Pomůžeme růst vašemu podnikání a konečně dostaneme značku tam, kde bude opravdu vidět. Sázíme na důslednou analýzu konkurence, neotřelé obsahové strategie a efektivní brandové i výkonnostní kampaně. Sociální sítě nabízí mnohem víc, než bezhlavou tvorbu obsahu a střídání různých reklam. Přesvědčte se sami.

Mrkněte, o čem si šuškáme

Blog